foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти27 лютого 2019 року у сесійній залі Будинку рад відбулася 33 чергова сесія районної ради VIІ скликання під головуванням Анатолія Бордуна. 

У роботі сесії взяли участь 28 депутатів районної ради, голови територіальних громад району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району, директори навчально-виховних закладів, представники засобів масової інформації. 

На початку сесії голова районної ради та заступник голови районної ради щиросердечно привітали іменинників – депутатів районної ради Петра Салія та Миколу Короля, які відсвяткували свої ювілейні Дні народження, нагородивши ювілярів Почесними грамотами. З найкращими побажаннями та щирими вітаннями Анатолій Володимирович звернувся до заступника голови районної ради Лариси Федичканич та депутата районної ради Руслана Цибка з нагоди Дня народження. 

Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. В ході сесії депутати заслухали інформацію про хід виконання Програми «Здоров’я населення Христинівського району на 2013-2020 роки», внесли зміни і доповнення до Програм економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2019 рік і Територіальна оборона на 2019-2020 роки. 

Під час роботи пленарного засідання депутати призначили Калініну Ольгу Леонідівну на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району на умовах контракту терміном на 5 років.

Затвердили план заходів щодо реформування закладів загальної середньої освіти Христинівського району, положення про проведення конкурсу на визначення опорних навчальних закладів району, порядок використання коштів районного бюджету для надання фінансової підтримки громадським організаціям, комплексну Програму функціонування та розвитку системи цивільного захисту, створення місцевого матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2019-2020 роки», Програму протидії тероризму на території Христинівського району протягом 2019-2023 років. 

Крім того, депутати підтримали проекти рішень, що стосуються районної комунальної власності. 

З усіх питань, внесених до порядку денного сесії, рішення приймалися переважною більшістю голосів.

Виконавчий апарат районної ради.

 

Важливі посилання