З  нагоди Дня українського добровольця в місті Христинівка відбулися урочисті заходи за участі голови районної ради Анатолія Бордуна, заступника голови районної ради Лариси Федичканич, голови Христинівської районної державної адміністрації Людмили Денисюк, першого заступника голови Христинівської районної державної адміністрації Володимира Валюка, заступника голови Христинівської районної державної адміністрації Тетяни Терещук, районного військового комісара Христинівського районного військового комісаріату Петра Юрчака, голови ГО «Спілка воїнів АТО «Черкащини», депутата районної ради Олексія Жданова, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників органів місцевого самоврядування, громадськості, установ, підприємств, організацій району та учасників бойових дій.

Захід розпочався з покладання квітів до меморіального комплексу Борцям за волю та незалежність України.

Далі урочистості продовжилися у Великій залі Будинку рад.

Анатолій Бордун висловив слова вдячності та шани всім добровольцям, які самостійно згуртовувалися у загони та вирушали на захист рідної землі та побажав якнайшвидшого встановлення миру в Україні, міцного здоров’я, благополуччя, сили духу, оптимізму та віри в перемогу. За проявлену мужність та героїзм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності країни, вірність військовій присязі та з нагоди Дня українського добровольця голова районної ради нагородив грамотами учасників бойових дій Івана Рудого та Олександра Крису.

Учні Верхняцької дитячої школи мистецтв подарували всім учасникам зібрання музичні вітання.

Виконавчий апарат районної ради.