foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контактиВ ці травневі святкові дні громада Христинівщини урочисто відзначила 71-річницю Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Покладання квітів

До підніжжя святих місць – братських могил і пам’ятних знаків, в данину глибокої шани і світлої пам’яті про загиблих героїв, громадськість району поклала квіти.

В урочистих заходах взяли участь і виступили з привітаннями голова районної державної адміністрації Людмила Миколаївна Денисюк, голова районної ради Анатолій Володимирович Бордун, Христинівський міський голова Микола Миколайович Наконечний, ветеран Великої Вітчизняної війни кавалер ордена «Слава» Григорій Якович Підопригора, голова Громадської організації «Спілка воїнів АТО Черкащини» в Христинівському районі Андрій Миколайович Лисинюк.

У своїх виступах вони висловили глибоку вдячність усім тим хто боронив і боронить українську землю, всім хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край і всім тим хто нині відстоює незалежність і суверенітет неньки України. Побажали усім присутнім і їхнім родинам міцного здоров’я і щастя, родинного тепла благополуччя, довгих років життя та мирного неба над головою, щоб доброта і злагода панували на планеті, а повсякденна праця надихала всіх на загальне благо і об’єднувала в ім’я щасливого майбутнього!

У своєму вітанні учень 11 класу Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Олександр Горобець щиро привітав учасників зібрання з святом і передав низький уклін від підростаючого покоління шановним ветеранам – творцям Великої Перемоги!

Отець Ігор УПЦ КП – відслужив панахиду по загиблих у другій світовій війні, по патріотах Небесної сотні і по героях – земляках, які загинули на Сході України.

По завершенню мітингу для ветеранів та учасників зібрання в районному Будинку культури відбувся святковий концерт.

Важливі посилання