foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти3 травня 2019 року у сесійній залі Будинку рад відбулася 35 чергова сесія районної ради VIІ скликання під головуванням Анатолія Бордуна.

У роботі сесії взяли участь 24 депутати районної ради, голови територіальних громад району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району, директори навчально-виховних закладів, представники засобів масової інформації. 

На початку сесії голова районної ради та заступник голови районної ради щиросердечно привітали іменинника – заступника головного лікаря по медичній частині Христинівської ЦРЛ Володимира Губського, який відсвяткував свій ювілейний День народження, нагородивши ювіляра Почесною грамотою. 

Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Основним питанням пленарного засідання став звіт голови районної ради Анатолія Бордуна про роботу ради за період з березня 2018 року по квітень 2019 року.

Доповідач зупинився на питаннях діяльності районної ради щодо реалізації соціально-економічного розвитку району і виконання районного бюджету. Охарактеризував шляхи надходження та використання коштів місцевих бюджетів, відзначив роль субвенцій з державного бюджету та фінансової допомоги суб’єктів підприємницької діяльності для забезпечення належного функціонування закладів освіти, охорони здоров’я, культури та соціального захисту. ефективному управлінню майном районної комунальної власності. Також в доповіді зроблено глибокий аналіз використання районного комунального майна та роботи всіх постійних комісій районної ради і особиста участь депутатів в їх роботі. 

По завершенню звіту голова районної ради висловив слова вдячності всім, тим хто практичними справами підтримував діяльність районної ради та наголосив, що попри позитивні результати роботи в певних напрямках, залишаються ще проблеми, які повинні вирішуватися спільно і закликав всіх учасників пленарного засідання до співпраці.

В ході сесії депутати заслухали інформацію про хід виконання Програм Розвиток земельних відносин у Христинівському районі на 2011-2020 роки та Національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Христинівському районі на 2017-2020 роки. 

Під час роботи пленарного засідання депутати затвердили районну Програму «Вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Христинівської державної податкової інспекції Уманського управління Головного управління ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету Христинівського району на 2019 рік» та погодили проект землеустрою щодо встановлення меж села Зоряне Зорянської сільської ради Христинівського району Черкаської області.

Крім того, депутати підтримали проекти рішень, що стосуються районної комунальної власності.

З усіх питань, внесених до порядку денного сесії, рішення приймалися переважною більшістю голосів.

Виконавчий апарат районної ради.

 

Важливі посилання