МІЖНАРОДНА АГРОПРОМИСЛОВА ВИСТАВКА AGROSHOW UKRAINE ЗАПРОШУЄ!

Маємо за честь повідомити Вас, що 16-19 травня, у місті Черкаси відбудеться ІIІ Міжнародна агропромислова виставка – AGROSHOW Ukraine 2019 в унікальному форматі експо-фест, аналогів якому немає в Україні.

Щорічно, захід відвідують більше 8000 осіб, серед яких керівники та працівники фермерських господарств, агрохолдингів, малі та середні фермери. На виставку приїжджають гості переважно з Черкаської, Кіровоградської, Полтавської, Вінницької, Житомирської, Дніпропетровської, Миколаївської та інших областей.

У програмі:

-        Урочисте відкриття виставки, розіграш цінних призів від учасників, виступ почесних гостей, відомих гуртів;

-        Виставковий форум присвячений розвитку потенціалу Черкаської області в агро-сфері, інвестиційний форум, інноваціям в сільському господарстві;

-        Гала-вечір та нагородження агро-виробників Черкаської області;

-        Агро-карнавал.

Щодня на виставці на спеціальному полігоні проходитимуть польові демонстрації. У роботі буде показана техніка відомих іноземних та вітчизняних брендів.

Тематика виставки: техніка та обладнання, внутрішньогосподарська логістика, селекція та насінництво, біологічні препарати, агрохімія та засоби захисту, управління технологічними процесами, фінансові та страхові технологи.

Для Вас це можливість отримати нові знайомства, зустрітися з партнерами, друзями, побачити тенденції аграрної сфери та промисловості Черкаської області.

Сподіваємося на ефективну співпрацю та зустріч на грандіозній події

AGROSHOW Ukraine 2019!

Місце проведення: м. Черкаси, вул. Смілянська, 168, КП «Черкаський аеропорт».

Контакти: +38(068)485 83 86, +38(0472)50 00 65, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., www.agroshow.com.ua

Детальна програма виставки на сайті. Діє онлайн-реєстрація.