foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контактиНині минає 74-та річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З цієї нагоди 9 травня в місті Христинівка мешканці міста зібралися, щоб вкотре пережити цю хвилюючу мить Перемоги, щоб вшанувати пам’ять про полеглих, вклонитися їхньому подвигу та покласти квіти до пам’ятників і меморіалів. 

У святкових заходах взяли участь заступник голови районної ради Лариса Федичканич, голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, перший заступник голови Христинівської районної державної адміністрації Володимир Валюк, заступник голови Христинівської районної державної адміністрації Тетяна Терещук, міський голова Микола Наконечний, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій району, громадських організацій та жителі міста. 

Керівництво району і міста та учасники заходів поклали квіти до Обеліску слави, кургану «Братська могила», пам’ятного знаку «Гармата», комплексу «Борцям за волю та незалежність України», Братської могили та Пам’ятної стели. 

Далі святкування продовжилося в районному Будинку культури. Заступник голови районної ради Лариса Федичканич, вітаючи всіх присутніх з Днем Перемоги, відзначила, що 9 травня – це славетний день, який политий кров’ю, сльозами та викарбуваний всенародною пам’яттю на сторінках історії. 

З вітальними промовами до жителів Христинівщини також звернулися голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, міський голова Микола Наконечний та ветеран війни та праці Григорій Підопригора. 

Після урочистої частини розпочався святковий концерт, де глядачі мали змогу насолоджуватися виступами солістів та художніх колективів. 

Урочистості з нагоди Дня Перемоги проведено і в інших населених пунктах Христинівщини.

Виконавчий апарат районної ради.

 

Важливі посилання