foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти



15 травня 2019 року в Христинівському районному будинку культури відбулася ХІ церемонія нагородження переможців Міжнародних, Всеукраїнських, обласних, регіональних конкурсів та змагань.

Це традиційне свято на якому відзначають найкращих учнів та учителів, які гідно представили Христинівський район на обласних предметних олімпіадах, Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, Міжнародних конкурсах, мистецьких та спортивних змаганнях і тих, хто відкрив і плекає в наших дітях її величність Обдарованість – прекрасних педагогів, майстрів своєї справи. 

З вітальним словом до учасників церемонії звернулись заступник голови районної ради Лариса Федичканич, голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, міський голова Микола Наконечний, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Марченко, начальник відділу культури молоді та спорту райдержадміністрації Галина Кошель, головний редактор районної газети «Трибуна Хлібороба» Валентина Добринська, помічник Народного депутата України Антона Яценка Ірина Плетньова та помічник депутата Черкаської обласної ради Олега Баштана Карина Кревсун. 

Спільними дипломами та подяками Христинівської райдержадміністрації, Христинівської районної ради та відділу освіти райдержадміністрації було нагороджено 530 дітей, 37 колективів та 234 педагога.

Переможці у номінаціях:

Інтелект року: (олімпіади)

  • Кравченко Владислав – учень 10 класу Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії, ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН;

Науковець року (МАН)

  • Мінін Ігор – учень 11 класу Верхняцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, І і ІІ місця у ІІ етапі та ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України;

Моделіст року

  • Рура Олександр – переможець обласних змагань з автомодельного спорту (кордові моделі у приміщенні) в м. Черкаси, призер Кубку України з автомодельного спорту (кордові моделі) в м. Миколаєві (ІІ і ІІІ місця);

Музикант-інструменталіст року

  • Тесляр В’ячеслав – 4 клас, відділ народних інструментів, Обласний огляд-конкурс виконавської майстерності «Uman-Art» солістів-інструменталістів 2019 р. ІІ місце, ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Планета мрій» 2019 р. І місце, Х Міжнародний фестиваль-конкурс «Квітуча країна» 2018 р. І місце, ІІ Міжнародний інтернет-конкурс мистецтв «Music Modern» 2018 р. ІІ місце, ІІІ Міжнародний інтернет-конкурс «Музична Південна Пальміра» ІІ місце;

Вокаліст року

  • Демчук Даша – клас вокального співу Христинівської школи мистецтв, I Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурс «Art People Fest» м. Черкаси ІІ місце, X Регіональний обласний конкурс інструментального та вокального мистецтва «Струни серця» м. Умань I місце, Всеукраїнський вокальний конкурс «Bravosound» м. Черкаси II місце, Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурс «Планета мрій» м. Умань II місце;
  • Дует: Демчук Даша, Кревсун Олександра – I Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурс «Art People Fest» м. Черкаси I місце;

Публіцист року

  • Янковенко Андрій, Білецька Вероніка – учні Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Міжнародний конкурс дитячої творчості, радіо, преси і демократії «Золота осінь Славутича», номінація «Медіа проект» Гран-прі;

Митець року

  • Передрій Софія – вихованка будинку дитячої і юнацької творчості: ІІІ місце у Всеукраїнському гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії», ІІ місце у Всеукраїнський конкурс-виставка «Український сувенір», ІІ місце у обласному конкурсі «Збережемо первоцвіти»;

Спортсмен року

  • Лягоцька Софія – чемпіонат світу з козацького двобою, м. Харків 2018 р. І місце, Обласний турнір з кікбоксінгу м. Черкаси 2019 р. І місце;

Відкриття року

  • Білоусова Катерина – учениця 8 класу Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови, ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії, ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, Регіональний конкурс читців-декламаторів творчості Шевченка серед учнівської студентської молоді (УДПУ ім. П. Тичини) І місце;

Колектив року

  • Хореографічний колектив «Фортуна» Христинівського будинку дитячої та юнацької творчості, ХХ Міжнародний фестиваль-конкурс «Весняна Фантазія» два перших і друге місце, Міжнародний фестиваль-конкурс «Зимова Фантазія» перше і друге місце, ХХ Міжнародний фестиваль-конкурс «Квітуча Україна» ІІ місце, ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва І і ІІ місце, Міжнародний фестиваль-конкурс музики, пісні, танцю та декоративно-прикладного мистецтва «Талановиті діти України» ІІ і ІІІ місце, Обласний фестиваль-конкурс «Мистецький дивокрай Черкащини-2018» ІІ місце, керівник – Оксана Брицька;

Магістр шкільних наук

  • Мінін Ігор;

Заклад освіти року

  • Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2.

У 2009 році започатковано Книгу Пошани дітей та молоді Христинівського району до якої занесені імена переможців Міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсів та змагань. Сьогодні вона поповнилася новими іменами: Завалістий Максим – учень 11 класу Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.Є. Корнійчука, Яковенко Яна – учениця 11 класу Шельпахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Рога Тетяна – учениця 11 класу Верхняцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-ліцей», Мінін Ігор – учень 11 класу Верхняцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Лисовенко Денис – учень 11 класу Синицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Сологуб Анастасія – учениця 11 класу Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Поночовна Даяна – учениця 11 класу Верхняцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-ліцей», Білецька Вероніка – учениця 11 класу Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Виконавчий апарат районної ради.

 

Важливі посилання