foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти12 червня 2019 року ІV дитячий етнофестиваль «Гроно Калини» зібрав на площі та в парку імені Тараса Шевченка м. Христинівка близько 900 дітей з Христинівського та Уманського районів у єдину творчу спільноту для знайомства з древніми, традиційними та сучасними зразками проявів національної культури та побуту. 

Засновниками і організаторами фестивалю є вчитель образотворчого мистецтва Углуватського НВК Галина Санєєва і депутат Черкаської обласної ради Олег Баштан. Захід відбувся за активної підтримки депутатів районної ради.

Серед запрошених гостей були Сашко Лірник, гурт «Буття» та майстри народної творчості.

З вітальним словом до учасників фестивалю звернулися голова районної ради Анатолій Бордун та заступник голови районної ради Лариса Федичканич. 

«Етнокультурологічний фестиваль, який проводиться сьогодні – це яскраве і колоритне дійство, яке з особливою яскравістю підкреслює невичерпну силу і красу творчих особистостей і таланту нашого народу. Збереження культурної спадщини, традицій українського народу для нас є не тільки підставою для гордості, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги. Від імені районної ради і депутатського корпусу щиро дякую організаторам фестивалю і всім, хто надав допомогу і підтримку в підготовці заходу», – наголосив Анатолій Бордун. 

Лариса Федичканич у своєму виступі зазначила, що фестиваль покликаний об’єднати у творчу спільноту дітей не тільки нашого району, а з інших сусідніх районів, надати можливості реалізувати власні творчі здібності, залучити їх до збереження культурної спадщини і традицій українського народу, а також побажала учасникам фестивалю творчого натхнення та позитивних вражень, а організаторам – наснаги у здійсненні доброї справи, як патріотичне виховання юних українців засобами мистецтва. 

Для учасників фестивалю працювали стежина майстрів, майстер-класи з народних ремесел та сучасних мистецьких форм ручної роботи, виставка-ярмарок виробів народних майстрів, «Казкова галявина», «Екологічна галявина», спортивний майданчик, військова зона, археологічний майданчик, «Малятко», «Танцювальне коло», Українська традиційна кухня, «Концертний майданчик», медійний простір.

Концертна програма фестивалю була насичена співочими та танцювальними номерами за участі творчих дитячих колективів району.

Виконавчий апарат районної ради.

Важливі посилання