foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти26 червня 2019 року у сесійній залі Будинку рад відбулася 36 чергова сесія районної ради VIІ скликання під головуванням Анатолія Бордуна. 

У роботі сесії взяли участь 24 депутати районної ради, голови територіальних громад району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району, директори навчально-виховних закладів, представники засобів масової інформації. 

Оскільки нещодавно відбувся четвертий дитячий етнофестиваль «Гроно калини», у якому мали можливість реалізувати власні творчі здібності діти нашого і Уманського районів, до відкриття сесії голова районної ради та заступник голови районної ради вручили Почесну Грамоту депутату Черкаської обласної ради Олегу Баштану за активну громадянську позицію, відродження народних звичаїв та традицій, пропаганду духовних цінностей та вагомий особистий внесок в організацію проведення дитячого етнокультурологічного фестивалю «Гроно калини». 

Грамоти районної ради отримали вчитель художньої культури та образотворчого мистецтва Углуватського НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ст.» Христинівської районної ради Галина Санєєва, депутат районної ради Василь Оттінгер і директор Христинівського районного будинку культури Віктор Свіщенко. 

Продовжують радувати своїми результатами на Чемпіонатах України і світу наші юні спортсмени. З цієї нагоди Анатолій Бордун та Лариса Федичканич побажали вихованцям Христинівської районної дитячо-юнацької спортивної школи успіхів у подальшій спортивній кар’єрі і вручили Грамоту районної ради та оголосили Подяку голови районної ради за прославлення Христинівщини і високі спортивні досягнення Крістіні Мислюк, Максиму Лазневому та Софії Лягоцькій. З теплими словами вітань до юних спортсменів звернувся і Олег Баштан. 

В ході сесії депутати внесли зміни до районної цільової Програми «Призовна дільниця» на 2016-2020 роки, Програми підтримки діяльності органів виконавчої влади в Христинівському районі на 2019-2020 роки та рішення районної ради від 19.12.2018 №32-12/VIІ «Про районний бюджет на 2019 рік».

Заслухали інформацію про хід виконання Програм «Підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2021 року» та «Охорона і підвищення родючості ґрунтів Христинівського району «Родючість» на 2017-2020 роки», а також про стан підготовки об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період. 

Під час роботи пленарного засідання депутати затвердили районні Програми Програму забезпечення житлом медичних працівників лікувально-профілактичних закладів районної комунальної власності на 2019-2030 роки (нова редакція) та «Фінансування заходів переформатування Христинівського районного військового комісаріату в Христинівський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки». 

Крім того, депутати підтримали проекти рішень, що стосуються районної комунальної власності.

З усіх питань, внесених до порядку денного сесії, рішення приймалися переважною більшістю голосів.

Виконавчий апарат районної ради.

 

Важливі посилання