foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати незалежну, соціальну, правову державу. 

27 червня 2019 року, напередодні державного свята Дня Конституції України, біля приміщення Будинку рад  відбулись урочистості заходи. В заходах взяли участь голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, депутат Черкаської обласної ради Олег Баштан, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники установ, підприємств, організацій району та громадськість міста. 

Анатолій Бордун, звертаючись із найщирішими вітаннями, зазначив, що прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. А також побажав всім міцного здоров’я, довгих років життя, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє нашого рідного краю та України. 

З вітальним словом до всіх присутніх також звернулися голова райдержадміністрації Людмила Денисюк та депутат Черкаської обласної ради Олег Баштан.

Виконавчий апарат районної ради.

 

Важливі посилання