foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контактиУ 2015 році набрав чинності Закон «Про добровільне об’єднання територіальних громад», який дав офіційний старт об’єднанню громад в Україні.

Відповідно до цього Закону, об’єднання територіальних громад міст, селищ та сіл має відбуватися на добровільній основі і для формування спроможних громад має бути затверджений Перспективний план, який повинен стати путівником для громад у процесі об’єднання.

Згідно рішення Христинівської міської ради від 11.07.2019 року №45-1- VII «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад», в районі розпочато об’єднавчий процес щодо утворення єдиної Христинівської об’єднаної територіальної громади з центром в місті Христинівка. 

В зв’язку з цим в селах Мала Севастянівка, Сичівка, Івангород, Талалаївка, Орадівка, Шельпахівка, Заячківка, Вербувата, Пеніжкове, Ліщинівка, Зоряне та Шукайвода Христинівського району відбулися громадські слухання по вивченню пропозицій Христинівської міської територіальної громади щодо добровільного об’єднання. 

У всіх вищезазначених населених пунктах району зібралася велика кількість зацікавлених жителів у даному питанні.

У зібраннях взяли участь представники районної влади, а також радник з питань децентралізації Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Сергій Гончар, який надав детальну інформацію з питання створення об’єднаної територіальної громади. 

Обговорення даного питання пройшло жваво та емоційно. Кожен учасник зібрання, враховуючи  досвід інших територіальних об’єднань, міг поділитися власними думками. Виступаючі у своїх промовах аналізували всі плюси та мінуси, цікавилися фінансовими питаннями та висловлювали занепокоєння щодо перспективи розвитку інфраструктури сіл. 

Підбиваючи підсумки засідань, присутні у переважній більшості висловили бажання об’єднатися в єдину спільну територіальну громаду.

Виконавчий апарат районної ради.

 

Важливі посилання