foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти9 жовтня 2019 року за ініціативи депутатів було скликано позачергову 38 сесію районної ради. Відкрив і провів пленарне засідання голова районної ради Анатолій Бордун.

У роботі позачергової сесії взяли участь 24 депутати районної ради, голови територіальних громад району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації та представники засобів масової інформації. 

Ключовими питаннями порядку денного стали схвалення звернень до Президента України Володимира Зеленського, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України щодо суспільно-політичної ситуації в Україні та щодо продовження мораторію на вільний обіг земель сільськогосподарського призначення.

Із проектом звернення Христинівської районної ради щодо суспільно-політичної ситуації в Україні присутніх ознайомив депутат районної ради, голова ГО «Спілка воїнів АТО «Черкащини» Олексій Жданов. 

У зверненні депутати районної ради закликали Президента України, Верховну Раду України, Кабінет міністрів України, народних депутатів України проявити весь свій патріотизм, професіоналізм та державницьку позицію: не допустити надання особливого статусу окупованим територіям, проводити вибори до місцевих рад тільки після повної деокупації зазначених територій, не розміняти інтереси Держави на примарний мир. Дане звернення було підтримано переважною більшістю голосів.

Із проектом звернення Христинівської районної ради щодо продовження мораторію на вільний обіг земель сільськогосподарського призначення присутніх ознайомив депутат районної ради Валерій Пономаренко. 

Він зазначив, що ми не маємо морального права розпродати надбання нації, за яке боролися покоління українців і яке ми маємо передати у спадок нашим нащадкам. Відтак, у зверненні пропонується заборонити в Україні торгівлю землею сільськогосподарського призначення. 

Крім того, у документі йде мова про створення державного земельного банку. Також пропонується розробити та забезпечити дієву реалізацію державних програм. Звернення підтримали переважна більшість депутатів. 

Крім того депутати взяли до відома інформацію першого заступника райдержадміністрації Володимира Валюка та керівника апарату райдержадміністрації Станіслава Пилипишина щодо проведення реорганізації відділів освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації. 

Виконавчий апарат районної ради.

 

Важлива інформація

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Важливі посиланняCopyright © 2020. Христинівська районна рада