Про визначні постаті України, за останні роки написано немало. Вони того заслуговують, бо жертвували собою в ім'я соборності й незалежності України.

12 жовтня 2019 року в місті Христинівка відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку Галині Дидик – діячці ОУН, яка відіграла доволі важливу роль у національно-визвольному русі на західноукраїнських землях у середині 40-х років минулого століття як референт підпільного Українського Червоного Хреста, а згодом як зв’язкова і довірена особа Романа Шухевича – головнокомандуючого Української Повстанської Армії.

В результаті проведеної операції Роман Шухевич загинув, а Галина Дидик вжила отруту й згодом пережила всі «кола пекла» в московській в’язниці. Майже після півторарічного слідства вона була засуджена до 25 років тюремного ув’язнення.

Останні роки життя цієї легендарної жінки пройшли в саме в місті Христинівка.

В урочистому відкритті пам’ятного знаку Галині Дидик взяли участь голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, міський голова Микола Наконечний, депутати районної ради Валерій Костюк, Олександр Ковбасюк, представники громадських організацій Христинівського, Монастирищенського та Уманського району та жителі міста.

Від цієї епохи нас віддаляє час, виростають нові покоління, але пам’ять про мужність і героїзм наших повстанців потрібно берегти неустанно, щоб зрозуміти, який це дар бути вільним народом.

Виконавчий апарат районної ради.