foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контактиТрадиційно, 14 жовтня, в світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, ми відзначаємо День захисника України та День українського козацтва. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже вони поєднали в собі символ віри та нездоланності духу українського народу. Цього дня ми вшановуємо мужності та героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України, військові традиції і звитяг Українського народу.

Цього дня в місті Христинівка відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва. 

В заходах узяли участь голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, міський голова Микола Наконечний, голова ГО «Спілка воїнів АТО «Черкащини», депутат районної ради Олексій Жданов, командир бригади територіальної оборони Черкаської області Анатолій Стуженко, заступник військового комісара з територіальної оборони Христинівського районного військового комісаріату Сергій Кулик та громадськість району. 

Розпочалися урочистості з покладання квітів до пам’ятника Івану Гонті. Далі жителі міста пройшли урочистою ходою до меморіального комплексу Борцям за волю та незалежність України та поклали квіти до його підніжжя. 

З вітальним словом до жителів Христинівщини звернувся голова районної ради Анатолій Бордун та побажав учасникам урочистого зібрання міцного здоров’я, добра, щастя та миру, а також нагородив Грамотами районної ради за активну громадянську позицію, особистий вагомий внесок у справу патріотичного виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня захисника України Сергія Монченка, Бориса Строгого, Сергія Ясентюка, Віталія Хабенка. 

Зі словами привітання до всіх присутніх також звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, міський голова Микола Наконечний, голова ГО «Спілка воїнів АТО «Черкащини», депутат районної ради Олексій Жданов, командир бригади територіальної оборони Черкаської області Анатолій Стуженко, заступник військового комісара з територіальної оборони Христинівського районного військового комісаріату Сергій Кулик та вручили Грамоти та Подяки військовослужбовцям Христинівського району. 

В знак шани та поваги до тих, хто ціною власного життя відстоював волю, територіальну цілісність і незалежність нашої країни відбулося урочисте відкриття Алеї пам’яті христинівчан, які загинули на Сході України.

Після урочистих заходів Благочинний Христинівського району УПЦКП протоієрей отець Геннадій провів молебень за Україну та її захисників у храмі Святої Троїці. 

Виконавчий апарат районної ради.

 

 

Важлива інформація

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Важливі посиланняCopyright © 2020. Христинівська районна рада