Христинівська районна рада оголошує про намір передати в оренду майно районної комунальної власності:

Найменування об’єкту: Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини міста Христинівка №2
Балансоутримувач: КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району
Місцезнаходження: вул. М. Терещенка, 3, м. Христинівка
Загальна площа:  6,0 м2
Термін оренди: 2 роки 11 місяців
Мета використання: розташування базової станції мобільного зв’язку

Найменування об’єкту: Будинок рад
Балансоутримувач: Христинівська районна рада
Місцезнаходження: вул. Соборна, 30, м. Христинівка
Загальна площа:  21,7 м2
Термін оренди: 2 роки 11 місяців
Мета використання: розміщення офісного приміщення

Заяви про оренду зазначених об’єктів подаються виконавчому апарату Христинівської районної ради за адресою: м. Христинівка, вул. Соборна, 30, тел. 6-11-57, 6-17-94 протягом десяти робочих днів після публікації даного оголошення.

У разі надходження двох і більше пропозицій на об’єкт оренди буде оголошено конкурс на право оренди відповідно до вимог ч.4 ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

До уваги депутатів

29 січня 2020 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 42 сесії Христинівської районної ради VІІ скликання.