Щорічно 9 листопада, починаючи з 2014 року, в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва. З цієї нагоди 6 листопада 2019 року у затишній залі Христинівського районного будинку культури зібралися усі, хто присвятив себе галузі культури, а також шановні глядачі, які цінують мистецтво нашого краю.

Присутніх зі святом вітали голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови міської ради Наталія Горохова, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Галина Кошель та помічник народного депутата України Антона Яценка Світлана Полонська.

У вітальному слові голова районної ради Анатолій Бордун зазначив: «День працівників культури та аматорів народного мистецтва – свято людей особливої професії, яка покликана дарувати людям радість душі, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне. Завдяки вам ми всі вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями. А завдяки щоденній праці бібліотекарів, фахівців музейної справи невтомно оберігаються джерела духовності, правди і краси. Завдяки творчому неспокою майстрів культури та мистецтва народна та професійна культура рясно родить вагомими духовними здобутками».

Анатолій Володимирович подякував працівникам культури району, які несуть свій талант до кожного серця, до кожної душі і прославляють Христинівщину не тільки на теренах України, а й далеко за її межами та побажав миру в родинах, добра, щастя, здоров’я та злагоди. А по завершені свого виступу вручив Грамоти районної ради народному аматорському театру Христинівського РБК – режисер Свіщенко Валентина Володимирівна, викладачу класу гітари, керівнику інструментального ансамблю «Джаз-Бенд» Христинівської дитячої музичної школи Сергію Гуку, викладачу класу сольного співу Верхняцької дитячої школи мистецтв, завідувачу відділом вокально-хорових дисциплін Тетяні Черпіті, колективу Христинівської центральної районної бібліотеки для дорослих – директор Раїса Шумовська, колективу Христинівської районної дитячої бібліотеки – заступник директора Лариса Загороднюк, вокальному ансамблю «Калинонька» Ягубецького СБК – керівник Корольова Людмила, зразковому хореографічному колективу «Барви» Христинівського РБК – керівник Наталія Сокуренко та зразковому хореографічному колективу «Сииничанка» Синицького СБК – керівник Наталія Сокуренко.

Концертна програма промайнула в щирій, родинній та дружній атмосфері.

Виконавчий апарат районної ради.