Христинівська районна рада оголошує про намір передати в оренду майно районної комунальної власності:

Найменування об’єкту: частина вбудованого нежитлового приміщення першого поверху
Балансоутримувач: Христинівська районна рада
Місцезнаходження: вул. В. Чорновола, 27/6, м. Христинівка
Загальна площа:  14,2 м2
Термін оренди: 1 рік
Мета використання: для розміщення офісного приміщення

Заяви про оренду зазначеного об’єкту подаються виконавчому апарату Христинівської районної ради за адресою: м. Христинівка, вул. Соборна, 30, тел. 6-11-57, 6-17-94 протягом десяти робочих днів після публікації даного оголошення.

У разі надходження двох і більше пропозицій на об’єкт оренди буде оголошено конкурс на право оренди відповідно до вимог ч.4 ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».