Христинівська районна рада оголошує про намір передати в оренду майно районної комунальної власності:

Найменування об’єкту: частина вбудованого нежитлового приміщення першого поверху
Балансоутримувач: Христинівська районна рада
Місцезнаходження: вул. В. Чорновола, 27/6, м. Христинівка
Загальна площа:  14,2 м2
Термін оренди: 1 рік
Мета використання: для розміщення офісного приміщення

Заяви про оренду зазначеного об’єкту подаються виконавчому апарату Христинівської районної ради за адресою: м. Христинівка, вул. Соборна, 30, тел. 6-11-57, 6-17-94 протягом десяти робочих днів після публікації даного оголошення.

У разі надходження двох і більше пропозицій на об’єкт оренди буде оголошено конкурс на право оренди відповідно до вимог ч.4 ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

До уваги депутатів

18 грудня 2019 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 41 сесії Христинівської районної ради VІІ скликання.