21 листопада в Україні відзначається День Гідності і Свободи – історично важливий та пам’ятний для українців день. Адже саме у цей день шість років тому на Майдані з’явилися перші намети, що дали початок великій боротьбі свідомого українства проти тогочасного режиму. Українці на весь світ заявили про своє прагнення жити у вільній, незалежній, демократично розвиненій європейській державі.

З цієї нагоди сьогодні у місті Христинівка відбулися заходи, в яких взяли участь керівництво району та міста, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники установ, підприємств, організацій району та громадськість міста.

Захід розпочався зі скорботної панахиди за загиблими героями Майдану та воїнами ООС (АТО), яку провів Благочинний Христинівського району Української Православної Церкви настоятель храму Святої Трійці Київського Патріархату протоієрей отець Геннадій.

Далі урочистості продовжилися біля меморіального комплексу Борцям за волю та Незалежність України. Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку, вшановуючи пам’ять героїв, які ціною власного життя пробудили у свого народу почуття патріотизму та гідності, які загинули у зоні ООС (АТО) за свободу і територіальну цілісність України.

Всі присутні мали змогу ознайомитися із тематичною виставкою, яку підготували працівники Христинівської районної централізованої бібліотечної системи.

Виконавчий апарат районної ради.

До уваги депутатів

18 грудня 2019 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 41 сесії Христинівської районної ради VІІ скликання.