foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контактиЛистопад несе нам трагічну дату – вшанування пам’яті жертв голодоморів, яких на території нашої країни довелося пережити аж три. Та найжахливішим і наймасштабнішим був голод 1932-1933 років, який забрав не один десяток мільйонів людей. У цей період перестали битися серця понад чверті усіх українців, жодну родину не оминуло лихо. Тому щороку в четверту суботу листопада вся країна вшановує пам’ять жертв голодоморів в Україні. 

З цієї нагоди 22 листопада 2019 року в місті Христинівка на центральному кладовищі відбувся мітинг-реквієм, у якому взяли участь керівництво району та міста, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники установ, підприємств, організацій району та громадськість міста. 

У спільній молитві разом із Благочинним Христинівського району Української Православної Церкви настоятелем храму Святої Трійці Київського Патріархату протоієреєм отцем Геннадієм присутні згадали усіх жертв голодоморів та поклали квіти до пам’ятного знаку. 

Мерехтіли вогники свічок і лампадок. Мов давали очищення, каяття і надію. Ми пам’ятаємо… Хай пам’ять про всіх заморених голодом згуртує нас, живих, дасть нам силу і волю, мудрість і наснагу.

Виконавчий апарат районної ради.

 

 

Важлива інформація

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Важливі посиланняCopyright © 2020. Христинівська районна рада