Оголошується конкурс на визначення опорних закладів освіти серед закладів загальної середньої освіти Христинівського району Черкаської області відповідно умов, передбачених Положенням про проведення конкурсу на визначення опорних навчальних закладів району (нова редакція), затвердженого рішенням Христинівської районної ради від 06.11.2019 №39-9/VII.

Конкурс проводиться у два етапи з дня розміщення оголошення на офіційному сайті Христинівської районної ради:

• І етап – підготовчий, протягом 20 днів з часу оголошення конкурсу – подання заявок відповідними закладами загальної середньої освіти району на участь у конкурсі;
  • ІІ етап – основний, на якому проводиться визначення переможців конкурсу протягом 10 днів після закінчення І етапу.

Конкурсні матеріали приймаються з 800 до 1600 год. по робочих днях за адресою: Будинок рад (ІІІ поверх) вул. Соборна, 30, м. Христинівка.

Телефони для довідок:

6-17-84 – голова комісії;

6-13-88 – секретар комісії.

До уваги депутатів

18 грудня 2019 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 41 сесії Христинівської районної ради VІІ скликання.