foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти6 грудня 2019 року в районному Будинку культури урочисто відзначили День волонтера, День Збройних Сил України та День місцевого самоврядування. Сьогодні ці свята, як ніколи переплелися воєдино, як вияв прагнень до миру та злагоди. 

Участь в святкових заходах взяли голова районної ради Анатолій Бордун, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, міський голова Микола Наконечний, районний військовий комісар Христинівського районного військового комісаріату Петро Юрчак, голова ГО «Спілка воїнів АТО «Черкащини» Олексій Жданов, депутати місцевих рад, голови територіальних громад, військовослужбовці, волонтери та громадськість району. 

У своїй промові Анатолій Бордун привітав героїв сьогодення і тих, хто долаючи всі перепони, щиро допомагає їм у службі. Також він подякував усім військовослужбовцям, волонтерам, депутатам місцевих рад та працівникам органів місцевого самоврядування за патріотизм, відповідальність, самовідданість, професійну майстерність, невичерпну енергію та наснагу та побажав життєвих гараздів і нових подвигів у благородній справі служіння Україні та її народу. 

Волонтери, військові та кращі працівники органів місцевого самоврядування приймали вітання та грамоти за зразкову службу і сумлінну працю від обласної ради, районної державної адміністрації, районної та міської рад. 

Під час урочистостей всі присутні мали можливість насолоджуватись пісенними та хореографічними композиціями художніх колективів району. 

Виконавчий апарат районної ради.

 

Важлива інформація

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Важливі посилання