Згідно плану підготовки до чергової сесії районної ради, 12 грудня 2019 року відбулося засідання президії Христинівської районної ради.

На засідання були запрошені перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, начальник фінансового управління райдержадміністрації Микола Невшупа, головний лікар КНП «Христинівська ЦРЛ» Віктор Кравчук, головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району Ольга Калініна, головний економіст відділу освіти райдержадміністрації Наталія Єньшина, начальник відділу житлово-комунального господарства, енергетики та розвитку інфраструктури управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, ЦЗ та довкілля райдержадміністрації Іван Рябоконь, заступник начальника – начальник відділу житлово-комунального господарства, енергетики та розвитку інфраструктури управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, ЦЗ та довкілля райдержадміністрації Оксана Петрук, начальник Христинівської державної податкової інспекції Уманського управління Головного управління ДПС у Черкаській області Людмила Вусата, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Ісакова, голова громадського формування з охорони громадського порядку «Христинівська варта» Валерій Патоков та члени президії.

На засіданні президії були обговорені наступні питання:

1.       Про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2018 №32-12/VII «Про районний бюджет Христинівського району на 2019 рік».

2.       Про Програму економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2020 рік.

3.       Про Програму підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району на 2020 рік.

4.       Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району на 2020 рік.

5.       Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Христинівська центральна районна лікарня» Христинівської районної ради Черкаської області на 2020 рік.

6.       Про районний бюджет на 2020 рік.

7.       Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення експертної і нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності, які знаходяться в постійному користуванні ДП ДГ «Христинівське» ІРГТ ім. М.В. Зубця і розташовані в адмінмежах Христинівської міської, Малосевастянівської та Шукайводської сільських рад.

8.       Про надання Христинівській районній державній адміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

9.       Про надання ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

10.   Про план роботи Христинівської районної ради на І півріччя 2020 року.

11.   Про погодження Статуту громадського формування «Христинівська варта».

12.   Про встановлення надбавки до заробітної плати головному лікарю КНП «Христинівська центральна районна лікарня» Христинівського району.

13.   Про встановлення надбавки до заробітної плати головному лікарю КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району.

Всі питання порядку денного одержали депутатську підтримку та вносяться на розгляд чергової 41 сесії районної ради, яка відбудеться 18 грудня 2019 року о 9 годині у сесійній залі засідань Будинку рад.

Виконавчий апарат районної ради.