foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти18 грудня 2019 року у сесійній залі Будинку рад відбулася 41 чергова сесія районної ради VIІ скликання під головуванням Анатолія Бордуна.

У роботі сесії взяли участь 24 депутати районної ради, голови територіальних громад району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району, директори навчально-виховних закладів, представники засобів масової інформації.

На сесії були прийняті відповідні рішення із 15 питань, які попередньо детально розглядались та обговорювались на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

Одним із найважливіших питань порядку денного стало питання районного бюджету на 2020 рік, яке озвучив начальник фінансового управління РДА Микола Невшупа. Він також проінформував присутніх про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2018 №32-12/VII «Про районний бюджет Христинівського району на 2019 рік». 

У ході сесії депутати розглянули й прийняли Програми підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району на 2020 рік та економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2020 рік. 

Затвердили фінансові плани комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району на 2020 рік та комунального некомерційного підприємства «Христинівська центральна районна лікарня» Христинівської районної ради Черкаської області на 2020 рік, технічні документації із землеустрою щодо встановлення експертної грошової оцінки земельних ділянок державної власності, які знаходяться в постійному користуванні ДП ДГ «Христинівське» ІРГТ ім. М.В. Зубця і розташовані в адмінмежах Христинівської міської, Малосевастянівської та Шукайводської сільських рад та нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності, які знаходяться в постійному користуванні ДП ДГ «Христинівське» ІРГТ ім. М.В. Зубця і розташовані в адмінмежах Христинівської міської, Малосевастянівської та Шукайводської сільських рад, план роботи Христинівської районної ради на І півріччя 2020 року та звіт про оцінку однокімнатної квартири, придбаної на кошти районного бюджету і яка буде використовуватись в якості службового житла для лікарів медичних закладів району. 

Під час пленарного засідання депутати погодили Статут громадського формування з охорони громадського порядку «Христинівська варта».

Розглянули ряд питань про передачу в тимчасове користування на умовах оренди нежитлових приміщень об’єктів районної комунальної власності. 

З усіх питань, внесених до порядку денного сесії, рішення приймалися переважною більшістю голосів.

Сесія пройшла конструктивно, при активній участі депутатів.

Виконавчий апарат районної ради.

 

Важлива інформація

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Важливі посилання