foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контактиНапередодні 9 березня христинівчани відзначили 76-у річницю визволення Христинівського району від фашистських загарбників. В цей знаменний день ми згадуємо подвиг захисників та визволителів рідного краю, вшановуємо світлу пам’ять про полеглих, низько вклоняємося перед усіма, хто на собі відчув пекло військових дій. Для кожного мешканця району цей день по справжньому особливий – 76 років тому наш край був звільнений від фашистських загарбників. 

Цього дня христинівчани рушили до Обеліску слави, пам’ятного знаку «Гармата», Братської могили та Пам’ятної стели, де розпочався мітинг-реквієм за участі заступника голови районної ради Лариси Федичканич, першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка, міського голови Миколи Наконечного, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників органів місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій району, громадських організацій та жителів міста. 

На знак вічної шани перед захисниками, керівники району та всі присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятних знаків та вшанували пам’ять тих, хто загинув у роки Другої світової війни, хто не повернувся до своїх родин. 

Далі захід продовжився в парку ім. Тараса Шевченка. Напередодні 206-ї річниці з дня народження великого українського Кобзаря, христинівчани вшанували його пам’ять, поклавши квіти до погруддя поета. 

Працівники районної бібліотеки провели невеличкий екскурс сторінками життя та творчості видатного українського поета. 

По закінченню заходу всі присутні мали можливість оглянути виставку присвячену Тарасу Шевченку.

Виконавчий апарат районної ради.

 

Важлива інформація

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Важливі посилання