Сьогодні, 27 травня, в школах України пролунав останній дзвоник. Для когось із учнів це означає початок літніх канікул, а для когось – дорослого життя, адже свято стало останнім для понад 250 тисяч випускників.

Із 220 цьогорічних випускників одинадцятих класів Христинівського району 6 медалістів: 4 із них нагороджені золотими, а - 2 срібними медалями. Найбільша кількість медалістів – серед випускників Христинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. «За високі досягнення у навчанні» Жучкова Катерина отримала золоту медаль, ще двоє, Кучай Катерина та Косогор Тетяна за «Досягнення у навчанні» – срібні. По одному медалісту в Христинівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 ім. О. Є. Корнійчука (Бойко Мар’яна), Христинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів (Гарматюк Андрій) та Синицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів (Мошняга Назар), які отримали золоті медалі.

Зі світлим, веселим і водночас сумним святом Останнього дзвоника 2015-2016 навчального року сердечно привітав вчителів, школярів та їх батьків голова Христинівської районної ради Бордун Анатолій Володимирович, який відвідав Христинівську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 1 та Ягубецьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

«Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!
Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

А вчителям і батькам я хочу побажати в цей день мудрості та терпіння. Виховувати та навчати дітей важко, кажуть, що це іноді невдячна справа, але я вірю, що наші діти нас не підведуть. І своїми справами доведуть, що українці - найінтелектуальніша та найрозумніша нація. Успіхів вам та натхнення!»