foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти7 серпня 2020 року у сесійній залі Будинку рад відбулася 45 позачергова сесія районної ради VIІ скликання під головуванням Анатолія Бордуна. 

У роботі сесії взяли участь 24 депутат районної ради, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації та представники засобів масової інформації. 

У ході сесії депутати призначили Катерину Криворучко на посаду директора Великосевастянівського закладу дошкільної освіти «Веселики» Христинівської районної ради Черкаської області, затвердили Статут комунальної науково-методичної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Христинівської районної ради Черкаської області та Перелік об’єктів районної комунальної власності, внесли зміни до Положення «Про конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я Христинівського району». 

Під час пленарного засідання депутати детально обговорили і прийняли відповідні рішення «Про безоплатну передачу комунального майна у власність місцевим радам Христинівського району», «Про прийняття у комунальну власність Христинівської районної ради службового автотранспорту – легкового автомобіля» та «Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад району телемедичного обладнання». 

Також депутати затвердили передавальні акти закладів загальної середньої освіти, які знаходяться у процесі реорганізації. 

Крім цього депутати прийняли відповідні рішення з питань про передачу в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна. 

З усіх питань, внесених до порядку денного позачергової сесії, рішення приймалися переважною більшістю голосів.

Виконавчий апарат районної ради.

 

Важлива інформація

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Важливі посиланняCopyright © 2020. Христинівська районна рада