Шановні христинівчани!

Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди визначних національних свят – Дня Державного Прапора та 29-ї річниці від дня проголошення незалежності України!

Ці визначні дати навіки увійшли в історію нашої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу,
законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Від усієї душі зичимо вам, вашим рідним та колегам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозумінням ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Христинівська районна рада.