День незалежності України – це найбільше національне свято. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

Напередодні державних свят 29-ї річниці Дня незалежності України та Дня Державного прапора України відбулись урочистості та святковий концерт на площі біля Будинку рад у м. Христинівка. Участь у заході взяли заступник голови районної ради Лариса Федичканич, голова районної державної адміністрації Володимир Валюк, міський голова Микола Наконечний, представники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, керівники установ, організацій району, жителі міста і району та представники ЗМІ.

До стел Борцям за волю та незалежність України, Небесної Сотні та воїнів АТО учасники зібрання поклали живі квіти.

Під звуки державного гімну України на відбулось урочисте підняття Державного прапора України.

У вітальному слові заступник голови районної ради Лариса Федичканич зазначила: «До дня незалежності йшло не одне покоління українців, та лише наприкінці бурхливого двадцятого сторіччя – у 1991 році, ми остаточно реалізували цю можливість і стверджуємо: є вільний український народ, який будує своє життя в нових умовах свободи.

Шлях України – це шлях побудови самостійної демократичної незалежної правової держави.

Вже минає 29-річниця, як Україна змінила вектор свого майбутнього. Наші сподівання на мирний розвиток подій не виправдалися.

Дорогою ціною доводиться виборювати свободу і незалежність, право жити в успішній і стабільній країні. Ми пишаємося мужністю і героїзмом земляків-христинівчан, які сьогодні відстоюють єдність і цілісність нашої держави. Я хочу подякувати всім христинівчанам, хто сьогодні не залишається осторонь і допомагає нашим воїнам-землякам відчути повсякденну турботу та підтримку.

З нагоди державних свят хочу побажати всім вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, родинного тепла і затишку.

Хай завжди у Вас буде мирне небо над головою, хліб на столі та пісня в душі!

І нехай з кожним роком міцніє і розквітає наша держава, стає заможнішим український народ, а кожна річниця незалежності приносить нові звершення та здобутки!

Слава Україні!»

Всі присутні мали змогу ознайомитися із тематичною виставкою підготовленою працівниками Христинівської районної централізованої бібліотечної системи.

Виконавчий апарат районної ради.