З 2019 року щорічно 29 серпня в країні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цей день – данина пам’яті за нашими славними синами, які в різні часи, а особливо – в період російської агресії на сході України, поклали свої життя за нашу свободу і мирне співіснування.

З цієї нагоди сьогодні у місті Христинівка відбулися заходи, в яких взяли участь керівництво району та міста, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники установ, підприємств, організацій району та громадськість міста.

Захід розпочався зі скорботної панахиди за загиблими воїнами-героями ООС (АТО), яку провів Благочинний Христинівського району Української Православної Церкви настоятель храму Святої Трійці Київського Патріархату протоієрей отець Геннадій.

Далі присутні поклали квіти до меморіального комплексу Борцям за волю та Незалежність України, стелл Учасникам АТО, Небесній Сотні та Алеї Пам’яті.

Виконавчий апарат районної ради