2 вересня відзначається 75-та річниця закінчення Другої світової війни.

У 1945 році в гавані м. Токіо на борту лінкора «Міссурі» було підписано акт капітуляції Японської імперії у Другій світовій війні (свої підписи під ним поставили представники США, Республіки Китай, Великобританії, СРСР, Австралії, Канади, Франції, Нідерландів і Нової Зеландії). З радянського боку підписав генерал-лейтенант Кузьма Миколайович Дерев’янко, уродженець Уманського району.

З метою відзначення мужності та героїзму переможців нацизму у Другій світовій війні, видатного внеску Українського народу у перемогу Антигітлерівської коаліції, вшанування пам’яті жертв Другої світової війни відбулося покладання квітів до Братської могили та меморіального комплексу борцям за волю та незалежність України у м. Христинівка, у якому взяли участь керівництво району, представники трудових колективів району, жителі міста.

Виконавчий апарат районної ради.