Христинівська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Христинівська центральна районна лікарня» Христинівської районної ради Черкаської області.

Вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади:

• директором комунального некомерційного підприємства охорони здоров’я Христинівського району може бути особа, яка відповідає кваліфікаційним вимогам, передбаченим Довідником кваліфікаційних характеристик працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я», затвердженим наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29.03.2002 №117 (зі змінами, затвердженими наказом Міністерства охорони здоров’я України «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я» від 31.10.2018 №1977), володіє державною мовою, здатна за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, бажаючі взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;
  • копію паспорта громадянина України, копію документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків;
  • автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості);
  • копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
  • згоду на обробку персональних даних;
  • конкурсну пропозицію щодо фінансово-економічної діяльності закладу охорони здоров’я обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;
  • довідку МВС про відсутність судимості;
  • медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;
  • попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду;
  • заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів;
  • підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати резюме у довільній формі, додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: м. Христинівка, вул. Соборна, 30, Христинівська районна рада, 3-й поверх.

Довідки за телефоном 6-06-16.