foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти23 вересня 2020 року у сесійній залі Будинку рад відбулася 47 чергова сесія районної ради VIІ скликання під головуванням Анатолія Бордуна. 

У роботі сесії взяли участь 18 депутатів районної ради, голова райдержадміністрації Володимир Валюк, начальник фінансового управління райдержадміністрації Микола Невшупа, заступник головного лікаря КНП «Христинівська ЦРЛ» Володимир Губський, головний лікар «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району Ольга Калініна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Марченко, начальник Христинівської державної податкової інспекції Уманського управління Головного управління ДПС у Черкаській області Людмила Вусата та начальник управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, ЦЗ та довкілля райдержадміністрації Іван Рябоконь.

У ході сесії депутати призначили Остапенко Світлану Григорівну на посаду директора опорного закладу освіти «Верхняцький ліцей» Христинівської районної ради Черкаської області, Петренко Ірину Леонідівну на посаду директора Шукайводської гімназії Христинівської районної ради Черкаської області та Цибулько Олену Юріївну на посаду директора Заячківського закладу дошкільної освіти «Дзвіночок» Христинівської районної ради Черкаської області. 

Затвердили Статут опорного закладу освіти «Верхняцький ліцей» Христинівської районної ради Черкаської області, план розвитку КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району, а також фінансові плани КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району та КНП «Христинівська центральна районна лікарня» Христинівського району на 2021 рік та районну Програму «Вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Христинівської державної податкової інспекції Уманського управління Головного управління ДПС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету Христинівського району на 2020 рік».

Депутати погодили зміни і доповнення до районної цільової програми «Призовна дільниця» 2016-2020 роки та строкового трудового договору з головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району Калініною Ольгою Леонідівною, а також надали згоду Христинівській районній державній адміністрації на звільнення від оплати за навчання учениці Христинівської дитячої музичної школи Затулій Дар’ї Максимівні.

Під час пленарного засідання депутати заслухали інформацію начальника управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, ЦЗ та довкілля райдержадміністрації Івана Рябоконя про підготовку об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

Розглядаючи питання «Внесення змін до рішення районної ради від 18.12.2019 №41-4/VII «Про районний бюджет Христинівського району на 2020 рік», депутати підтримали запропоновані зміни. Так, з районного бюджету направлено:

1. На вирішення питань з техногенної та пожежної безпеки Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О. Є. Корнійчука 997 тис. грн.

2. На реалізацію відповідної Програми, на підтримку діяльності КНП «Христинівська ЦРЛ» виділено кошти в сумі 1 млн. 682 тис. грн., в тому числі на:

 • виплату заробітної плати з нарахуваннями – 500 тис. грн.;
 • придбання автомобіля – 450 тис. грн.;
 • ремонт вхідної групи головного корпусу із влаштуванням пандусу – 295 тис. грн.;
 • ремонт твердопаливного котла – 195 тис. грн.; 
 • часткову заміну теплотраси в підвалі головного корпусу ЦРЛ – 110 тис. грн.

3. На реалізацію відповідної Програми, на підтримку діяльності КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» виділено кошти в сумі 837 тис. грн., в тому числі на: 

 • виплату заробітної плати з нарахуваннями – 650 тис. грн.;
 • придбання медикаментів для знеболювальної терапії – 154 тис. грн.;
 • централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет (придбання інсуліну) – 72 тис. грн.

Депутати погодили надані цільові субвенції з місцевих бюджетів на вирішення нагальних питань:

 • за рахунок коштів в сумі 146 тис. грн. з Шукайводського сільського бюджету буде проведено капітальний ремонт місцевого ФАПу;
 • за рахунок субвенцій з Христинівського міського бюджету в сумі:
  • 46 тис. грн. будуть придбані 13 ліжок в дитяче відділення КНП «Христинівська ЦРЛ»; 
  • 38 тис. грн. – придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів, а також технічних засобів для осіб з інвалідністю для жителів м. Христинівка;
  • 23 тис. грн. – облаштування туалету у приймальному відділенні ЦРЛ;
  • 30 тис. грн. – ремонт фасаду ДНЗ №6;
  • 36 тис. грн. – ремонт водопровідної та каналізаційної мережі ДНЗ №3. 

Також депутати безоплатно передали майно комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Христинівської районної ради Черкаської області та Орадівській сільській об’єднаній архівній установі Христинівського району, яке знаходиться на балансі виконавчого апарату Христинівської районної ради.

Виконавчий апарат районної ради.

 

Важлива інформація

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Важливі посиланняCopyright © 2020. Христинівська районна рада