Шановні працівники і ветерани редакції, дописувачі та шанувальники газети

«Трибуна хлібороба''!

Щиро вітаємо вас із чудовою подією — 85-річчям від дня виходу у світ першого номера газети.

85 років — це велика і поважна дата як для суспільства, людини, так і для трудового колективу. На Христинівщині завжди шанували друковане слово, недарма ж мовиться, що розум без газет та книг — що пісня без крил.

Народившись на зорі 40-х років, газета завжди була зі своїм читачем. Головні віхи історії — індустріалізація та колективізація, воєнні лихоліття, пекельна чорнобильська трагедія, утвердження нової Української держави, відродження пам'яток історії рідного краю, — газета прожила разом із жителями району. І в тривожні, і в радісні часи, на її сторінках творилась історія простих трударів і славетних земляків, яскраво відображалися практично всі події, якими вимережений літопис нашого краю.

Всі ці роки свобода слова, формування почуття патріотизму і любові до рідної мови, прагнення змінювати життя у районі на краще були визначальними пріоритетами у редакційній роботі.

Запорукою успіху видання є ваші професіоналізм, одержимість, сила духу, гарячі серця та неспинне бажання служити людям.  Нехай газета і надалі буде надійним другом і порадником читачів та має якомога більше своїх шанувальників. У ці святкові дні бажаємо вам родинного тепла, доброго здоров'я, миру і добра, творчої наснаги і гостроти слова та щедрих врожаїв на журналістській ниві!

Голова районної ради А. В. Бордун