12 жовтня 2020 року у малому залі Будинку рад відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Христинівська центральна районна лікарня» Христинівської районної ради Черкаської області. Конкурсна комісія розглянула подані документи претендента Махині Наталії Миколаївни на відповідність вимогам чинного законодавства.

Претендент на вакантну посаду ознайомила членів комісії із конкурсною пропозицією, яка містила план розвитку комунального некомерційного підприємства «Христинівська центральна районна лікарня» Христинівської районної ради Черкаської області на середньострокову перспективу і передбачала:

• пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу охорони здоров’я та підвищення ефективності його діяльності;
  • заходи з виконання завдань КНП «Христинівська ЦРЛ» і результати аналізу можливих ризиків;
  • пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку КНП «Христинівська ЦРЛ»;
  • відомості щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності КНП «Христинівська ЦРЛ».

Виступ супроводжувався відеопрезентацією.

По завершенню виступу відбулася співбесіда членів комісії із претендентом, в ході якої Махиня Н.М. дала вичерпні відповіді на поставлені запитання.

За результатами заслуховування конкурсної пропозиції та проведеної співбесіди конкурсна комісія встановила, що претендент на посаду директора КНП «Христинівська ЦРЛ» Махиня Н.М. відповідає кваліфікаційним вимогам, передбаченим Довідником кваліфікаційних характеристик працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29.03.2002 №117 (зі змінами, затвердженими наказом Міністерства охорони здоров’я України «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я» від 31.10.2018 №1977 і здатна за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Членами конкурсної комісії було вирішено визнати Махиню Наталію Миколаївну переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади і прийнято рішення рекомендувати Христинівській районній раді призначити Махиню Наталію Миколаївну на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Христинівська центральна районна лікарня» Христинівської районної ради Черкаської області.

Виконавчий апарат районної ради.