8 червня 2016 року у сесійній залі Будинку рад відбулася 10 чергова сесія районної ради VII скликання. Головував на пленарному засіданні голова районної ради Бордун А.В.

У роботі сесії взяли участь голова Христинівської районної державної адміністрації Денисюк Л.М., міський голова Наконечний М.М., перший заступник голови Христинівської районної держадміністрації Підвальний В.Ю., керівники управлінь і відділів РДА, голови територіальних громад, директори загальноосвітніх шкіл району, керівники підприємств, установ та організацій району та представники засобів масової інформації.

На початку пленарного засідання голова районної ради Бордун А.В. привітав з 85-ю річницею від дня заснування трудовий колектив районної громадсько-політичної газети «Трибуна хлібороба». За високий професіоналізм, вагомий внесок у висвітленні багатогранної діяльності органів місцевого самоврядування в економічному, соціальному та культурному розвитку району ювілярам було вручено почесну подяку Христинівської районної ради. Вітання з нагоди дня народження пролунали на адресу депутатів Костюка В.В. та Хливнюка С.І. За активну громадянську позицію та волонтерську діяльність голова районної ради вручив Хливнюку С.І. подяку Христинівської районної ради.

На сесії було заслухано інформацію прокурора Уманської місцевої прокуратури Павленка Р.І. «Про стан дотримання законності на території Христинівського району», затверджена Програма правової освіти населення району та комплексна Програма профілактики злочинності на 2016-2020 роки.

Значну увагу депутати приділили розгляду питання про хід виконання районної Програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року. З подання начальника відділу освіти Адаменко Н.П. було прийнято Статути 12 дошкільних навчальних закладів Христинівського району. Новий Статут, а також і нового директора – Розсаду О.М.,  отримала Христинівська дитяча музична школа.

Активне обговорення присутніх викликала Програма з ремонту та утримання автомобільних доріг загального значення Христинівського району на 2016-2020 роки.

Одноголосно депутати підтримали внесення змін до складу президії районної ради та затвердили план роботи Христинівської районної ради на І півріччя 2016 року.

Також у ході сесії депутати внесли зміни до рішення районної ради від 30.12.2015 р. №4-28/VІI «Про районний бюджет на 2016 рік», Програми соціально-економічного розвитку району на 2016 рік, Програми підвищення енергозбереження та енергоефективності Христинівського району на 2016-2020 роки та до Програми відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Христинівського району на впровадження енергозберігаючих заходів у 2015-2020 роках.

Сесія пройшла конструктивно, при активній участі депутатів. З усіх питань, внесених до порядку денного сесії, були прийняті відповідні рішення. Результати поіменного голосування депутатів Христинівської районної ради можна переглянути за наступним посиланням.