27 липня 2016 року у сесійній залі Будинку рад відбулася 11 чергова сесія Христинівської районної ради VII скликання. Головував на пленарному засіданні голова районної ради Бордун А.В.

У роботі сесії взяли участь голова Христинівської районної державної адміністрації Денисюк Л.М., міський голова Наконечний М.М., перший заступник голови Христинівської районної держадміністрації Підвальний В.Ю., член Ради Черкаського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Осітнянко Н.І., керівники управлінь і відділів РДА, голови територіальних громад, директори загальноосвітніх шкіл району, керівники підприємств, установ та організацій району та представники засобів масової інформації.

На початку пленарного засідання голова районної ради Бордун А.В. представив новообраного голову Осітнянської територіальної громади – Пересунько П.С. і новопризначеного начальника локомотивного депо – Родіонова І. В. і побажав Петру Станіславовичу і Івану Вікторовичу плідної праці, взаєморозуміння, терпіння, мужності і мудрості у вирішенні складних питань сьогодення.

При розгляді порядку денного сесії депутати підтримали внесену пропозицію щодо включення до розгляду на пленарному засіданні питання «Про результати роботи т.в.о. начальника Христинівського відділку Уманського відділу Національної поліції ГУ НП в Черкаській області Мельника Олександра Володимировича».

Більшістю голосів від загального складу ради депутати внесли зміни до рішення районної ради від 30.04.2016 року № 9-1/VІI «Про дострокове припинення повноважень заступника голови Христинівської районної ради з одночасним складанням повноважень депутата районної ради» і поновили депутатські повноваження Денисюк Л.М..

За результатами таємного голосування депутати підтримали запропоновану від депутатської фракції районної організації «ВО «Батьківщина» кандидатуру Федичканич Л.І. на посаду заступника голови районної ради. Окремим рішенням їй було присвоєно 9 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

Жваву дискусію в сесійній залі викликав розгляд питань: Про проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Христинівка Христинівського району Черкаської області та про нову редакцію Статуту Христинівської районної громадсько-політичної газети «Трибуна хлібороба». Після тривалого і емоційного обговорення, відповідно до вимог п.  9 ст. 88 Регламенту районної ради, ці питання за рішенням ради були зняті з розгляду.

Без обговорення депутати прийняли рішення «Про хід виконання п.18 рішення районної ради від 30.12.2015 року № 4-28/VII «Про районний бюджет на 2016 рік», щодо виконання його доходної частини» та «Про підготовку бюджетних закладів і установ району до опалювального сезону 2016-2017 років».

Значну увагу депутати приділили розгляду питання про хід виконання «Програми підвищення рівня безпеки дорожнього рух на території Христинівського району на період до 2016 року» і «Програми з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Христинівського району на 2016-2018 роки».

Також у ході сесії депутати внесли зміни до рішення районної ради від 23.12.2015 №4-6/VII «Про основні напрямки економічного та соціального розвитку Христинівського району на 2016 рік», затвердили Програму «Впровадження інформаційно-аналітичної системи «Місцеві бюджети на 2016-2018 роки».

Перше пленарне засідання 11 сесії районної ради пройшло конструктивно, при активній участі депутатів. З усіх питань, внесених до порядку денного сесії, були прийняті відповідні рішення. За рішенням ради, відповідно до п.1 ст. 51 вирішено продовжити роботу сесії і провести 2 пленарне засідання 3 серпня 2016 року о 900 годині в сесійній залі Будинку Рад.

Результати поіменного голосування депутатів Христинівської районної ради можна переглянути за наступним посиланням.