Відрадно і символічно, що 23 серпня, напередодні Дня Незалежності нашої держави, кожна наша українська родина святкує День Державного Прапора України.
Сьогодні синьо-жовтий стяг демонструє всьому світу не тільки віковічну мрію наших звитяжних предків про свободу і незалежність, а  ще й славу і відродження сучасної України.
Він закликає українську спільноту до розбудови заможної, сильної, по-справжньому української України. Яка і нині, незважаючи на всілякі перепони, виборює право на свою незалежність, на власну думку та мирне майбутнє.
Наразі ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують у кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та незалежності.

Дорогі земляки!

Побажавши  вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.
Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.
Хай же синьо-жовтий стяг майорить на теренах нашої Христинівщини, усієї України, по всіх-усюдах, куди б не закинула доля наших земляків, надихаючи на величну працю в ім’я України та наповнює серця гордістю за наш волелюбний народ.
Любімо і поважаймо Державний Прапор України, захищаймо його як потужний оберіг України, духовний скарб нації!

Голова Христинівської
районної ради                                                                                                         А.В. Бордун