Шановні працівники та ветерани сільського господарства!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом. Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібові.

В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі – мир і спокій.

Тож нехай не переводиться хліборобський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів, тих, хто знає справжню ціну хліба, буде  належно оцінена.

Велика подяка вам за вашу працю, за любов до землі, терпіння і витримку.

Низький уклін ветеранам сільського господарства, які зуміли зберегти, примножити і передати молодому поколінню неоціненний скарб – шану і повагу до землі.

У цей святковий день зичимо вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, успхів у праці і оптимізму у всіх ваших справах і починаннях. Хай не знають утоми ваші напружені руки, нехай щедрою буде ваша життєва нива, а труди ваші й надалі збагачують Україну!

З повагою, Христинівська района рада