foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контактиРозпорядження про скликання двадцять восьмої сесії районної ради VII скликання.

Статут Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Христинівської районної ради.

Статут Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району.

Статут (нова редакція) Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Олімп» Христинівської районної ради Черкаської області.

Положення про конкурс на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Христинівської районної ради.

Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу позашкільної освіти.

Про Програму зайнятості населення Христинівського району на 2018-2020 роки.

Про Програму «Підвищення безпеки дорожнього руху на території Христинівського району на 2018-2020 роки.

Проекти рішень з питань, винесених на розгляд 28 сесії Христиніфвської районної ради VII скликання:

1.       Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району.

2.       Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Христинівської районної ради.

3.       Про Положення про конкурс на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Христинівської районної ради.

4.       Про надання дозволу на будівництво корпусу спортивної зали та їдальні зблокованих до існуючої будівлі Малосевастянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Христинівської районної ради Черкаської області.

5.       Про Статут ДЮК ФП «Олімп» (нова редакція).

6.       Про Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу позашкільної освіти.

7.       Про хід виконання районної Програми «Питна вода» на 2009-2020 роки.

8.       Про хід виконання рішення районної ради від 22.04.2016 №8-5/VII і від 01.03.2017 №16-4/VII щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства.

9.       Про Програму зайнятості населення Христинівського району на 2018-2020 роки.

10.    Про Програму «Підвищення безпеки дорожнього руху на території Христинівського району на 2018-2020 роки».

11.    Про внесення змін і доповнень до Програми з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого та державного значення Христинівського району на 2016-2018 роки.

12.    Про внесення доповнень до Районної програми благоустрою населених пунктів на 2017-2022 роки.

13.    Про надання дозволу Христинівській ЦРЛ на списання основних засобів.

14.    Про погодження на дострокове розірвання договору оренди комунального майна від 02.06.2017.

15.    Про надання архівному сектору райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

16.    Про погодження на дострокове розірвання договору оренди комунального майна від 20.10.2016.

17.    Про надання управлінню регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури Христинівської райдержадміністрації комунального майна.

18.    Про надання управлінню соціального захисту населення Христинівської райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

19.    Про надання відділу освіти Христинівської райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

20.    Про надання службі у справах дітей Христинівської райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

21.    Про надання районному ФОКу «Колос» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

22.    Про надання ФОП Швайці Н.В. в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

23.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності площею 1,7797 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення в адмінмежах Угловатської сільської ради.

24.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності площею 1,8849 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення в адмінмежах Угловатської сільської ради.

25.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 0,2537 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення в адмінмежах Заячківської сільської ради.

26.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 0,6124 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення в адмінмежах Заячківської сільської ради.

27.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 0,6935 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення в адмінмежах Заячківської сільської ради.

28.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 2,2593 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення в адмінмежах Заячківської сільської ради.

29.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 2,7044 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення в адмінмежах Заячківської сільської ради.

30.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 12,3223 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення в адмінмежах Заячківської сільської ради.

До уваги депутатів

25 квітня 2018 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 28 сесії районної ради VІІ скликання.

Важливі посилання