Рішення 8 сесії районної ради:

1.       Про погодження на призначення Вараниці А.М. на посаду директора Углуватського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.» Христинівської районної ради Черкаської області.

2.       Про погодження на призначення Солодкого С.В. на посаду директора Верхняцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Христинівської районної ради Черкаської області.

3.       Про інформацію начальника Христинівського відділення Уманського відділу Головного управління Національної поліції в Черкаській області «Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Христинівського району за перший квартал 2016 року».

4.       Про хід виконання рішення районної ради від 24.09.2014 №31-2/VI «Про дотримання на території Христинівського району вимог трудового законодавства щодо встановлення трудових відносин із найманими працівниками і забезпечення їм соціальних гарантій».

5.       Про виконання рекомендацій щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства.

6.       Про внесення змін до штатного розпису Центру первинної медико-санітарної допомоги Христинівського району.

7.       Про внесення змін і доповнень до районної комплексної Програми «Турбота» на 2014-2020 рр.

8.       Про районну Програму із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на 2016-2018 роки.

9.       Про районну Програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2018 року».

10.   Про внесення змін до комплексної Програми «Функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення місцевого матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2016 рік».

11.   Про внесення змін до рішення районної ради від 30.12.2015 №4-28/VІІ «Про районний бюджет на 2016 рік».

12.   Про погодження на дострокове розірвання договору оренди частини нежитлового приміщення комунального майна районної ради.

13.   Про надання Орадівській сільській об’єднаній архівній установі в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна районної ради.

14.   Про надання відділу регіонального розвитку та інфраструктури райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлового вбудованого приміщення Будинку рад.

15.   Про надання структурним підрозділам райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди нежитлового приміщення районної комунальної власності.

16.   Про внесення змін до рішення районної ради від 09.12.2015 №3-13/VII «Про надання в тимчасове користування на умовах оренди структурним підрозділам райдержадміністрації нежитлового приміщення Будинку рад».

17.   Про згоду на передачу територіальній громаді м. Христинівка об’єкта нерухомого майна.

<< Попередня сесія Наступна сесія >>